Broker ubezpieczeniowy

Prime Broker Sp. z o.o. to założona w 2000 roku firma, którą tworzy zespół profesjonalistów mających za sobą wiele lat doświadczenia w świadczeniu usług ubezpieczeniowych.

Na przestrzeni dwudziestu lat działalności zdobyliśmy liczne grono zadowolonych Klientów, z których większość współpracuje z nami również obecnie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, co nie przeszkadza nam w obsłudze klientów także w innych miastach Polski. Jako broker ubezpieczeniowy posiadamy stosowne zezwolenie wydawane przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) oraz wymagane ubezpieczenie swojej działalności w wysokości 1,5 mln €.

Zakres naszych usług brokerskich jest każdorazowo indywidualnie przygotowywany pod rzeczywiste potrzeby Klienta. Po przeprowadzeniu stosownego audytu przygotowujemy propozycję niezbędnego zakresu ubezpieczenia, a następnie po przedstawieniu jej Klientowi i uzyskaniu jego akceptacji, zbieramy i analizujemy wszelkie dostępne na rynku oferty  towarzystw ubezpieczeniowych rekomendując najkorzystniejsze z nich.

Na życzenie Klienta uczestniczymy również w negocjowaniu i zawieraniu umów ubezpieczeniowych gwarantując najbardziej optymalny ich zakres oraz cenę.

Nasza kompleksowa obsługa nie pozostawia Klienta bez wsparcia na żadnym z etapów objętych polisą ubezpieczeniową pilnując jej aktualności, adekwatności do potrzeb oraz egzekucji przysługujących świadczeń.

Prime Broker Sp. z o. o., ul. Globusowa 18/7, 02-436 Warszawa, Oznaczenie sądu rejestrowego: Rejestr przedsiębiorców prowadzony przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000050773, NIP: 527-23-16-168, kapitał zakładowy 50.000 PLN w pełni opłacony.

Zapraszamy do zostawienia kontaktu

Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniem przedsiębiorstwa, floty pojazdów, nieruchomości komercyjnych czy osiedli mieszkaniowych? Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług świadczonych przez Prime Broker Sp. z o.o.

    Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Call Now Button