Prime Broker - Twój doradca ubezpieczeniowy

Samodzielny wybór właściwej polisy ubezpieczeniowej to niemałe wyzwanie dla przedsiębiorcy ze względu na mnogość dostępnych ofert. Z kolei korzystanie z usług agentów ubezpieczeniowych może okazać się niekorzystne, ponieważ pracują oni na rzecz towarzystw ubezpieczeniowych interesy Klienta stawiając na drugim miejscu. Aby mieć pewność, że doradca ubezpieczeniowy będzie kierował się faktycznymi potrzebami przedsiębiorcy, zdecydowanie lepiej jest nawiązać współpracę z brokerem ubezpieczeniowym.

Broker to doradca ubezpieczeniowy w pełni niezależny od jakiegokolwiek towarzystwa ubezpieczeniowego, a działający na rzecz Klienta. Mając dostęp do pełnej oferty rynku ubezpieczeniowego broker pomaga Klientowi wybrać najkorzystniejszą polisę.

Pomaga mu także ustrzec się przed popełnieniem błędów podczas zawierania umowy ubezpieczenia. Niewłaściwe dopasowanie zakresu i kwoty ubezpieczenia do potrzeb Klienta skutkować może za wysokimi składkami oraz zbyt wąskim bądź za szerokim zakresem ubezpieczeń. W efekcie Klient ponosi niepotrzebnie wysokie koszty lub też w razie wystąpienia szkody – majątek firmy nie jest wystarczająco chroniony.

Aby wybrać polisę w pełni odpowiadającą faktycznym potrzebom przedsiębiorcy, nasi specjaliści przeprowadzają audyt ubezpieczeniowy. Polega on m.in. na weryfikacji zawartych już umów ubezpieczeniowych, a także na analizie specyfiki branży, w jakiej działa Klient. Pozwala nam to zarekomendować przedsiębiorcy najkorzystniejsze oferty, a dzięki udzielonemu pełnomocnictwu nasz doradca ubezpieczeniowy może również negocjować warunki umowy oraz podpisywać je w imieniu Klienta. Ponadto zajmujemy się m.in. administracją dokumentów ubezpieczeniowych i udzielamy wsparcia podczas likwidacji ewentualnych szkód. Warto zaznaczyć, że broker ubezpieczeniowy nie żąda prowizji od swoich Klientów, lecz zgodnie z zasadami praktyki ubezpieczeniowej – pobiera wynagrodzenie od towarzystwa ubezpieczeniowego w formie kurtażu. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas doradztwo ubezpieczeniowe jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy szukającego dla swojej firmy optymalnej pod względem zakresu i ceny polisy ubezpieczeniowej.

Zapraszamy do zostawienia kontaktu

Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniem przedsiębiorstwa, floty pojazdów, nieruchomości komercyjnych czy osiedli mieszkaniowych? Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług świadczonych przez Prime Broker Sp. z o.o.

    Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Call Now Button