Broker ubezpieczeniowy Gdańsk - zdalna pomoc na miarę potrzeb

W ciągu dwudziestu lat swojej obecności na polskim rynku firma Prime Broker zdobyła zaufanie ponad 130 stałych Klientów, co świadczy o najwyższej jakości i skuteczności naszych usług. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie Warszawy i jej okolic, ale również prowadzących działalność w innych miastach Polski, takich jak Gdańsk. Zdalna współpraca gwarantuje niezmiennie wysoki poziom obsługi Klienta stanowiąc jednocześnie wygodne rozwiązanie dla firm poszukujących optymalnego ubezpieczenia.

Naszym Klientom oferujemy pomoc w wyborze najkorzystniejszej polisy, negocjujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi warunki umowy i zapewniamy wsparcie podczas likwidacji ewentualnych szkód. Stałym Klientom gwarantujemy ponadto bezpośredni kontakt ze specjalistą przez siedem dni w tygodniu. Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości usług brokera ubezpieczeniowego, zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do zostawienia kontaktu

Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniem przedsiębiorstwa, floty pojazdów, nieruchomości komercyjnych czy osiedli mieszkaniowych? Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług świadczonych przez Prime Broker Sp. z o.o.

    Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Call Now Button