Broker ubezpieczeniowy Kraków - dostępny online

Nasze usługi brokerskie realizowane są nie tylko stacjonarnie w Warszawie, ale również zdalnie, niezależnie od lokalizacji Klienta. Dzięki temu prowadzimy owocną współpracę z wieloma Klientami biznesowymi, również w Krakowie. Szanując Państwa czas ograniczamy konieczność dojazdów do siedziby firmy na umówione spotkanie, jednocześnie gwarantując wysoki poziom oferowanych usług.

Prime Broker zapewnia zdalną opiekę doświadczonego pracownika oraz w przypadku stałej współpracy bezpośredni kontakt ze specjalistą 7 dni w tygodniu. Oferujemy przedsiębiorcom wsparcie w ubezpieczaniu ich działalności od dwóch dekad, co pozwoliło nam poznać wnikliwie potrzeby firm z wielu branż. Interes Klienta traktujemy priorytetowo kierując się przede wszystkim jego faktycznymi potrzebami. Nasze doświadczenie, wykwalifikowany personel i jakość usług na najwyższym poziomie to gwarancja spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do zostawienia kontaktu

Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniem przedsiębiorstwa, floty pojazdów, nieruchomości komercyjnych czy osiedli mieszkaniowych? Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług świadczonych przez Prime Broker Sp. z o.o.

    Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Call Now Button