Ubezpieczenie flotowe - komunikacyjne

Ubezpieczenie flotowe obejmuje swoim zakresem całe floty pojazdów, a nie każdy z nich z osobna. Takie rozwiązanie jest korzystne przede wszystkim ze względu na możliwość zredukowania kosztów polisy komunikacyjnej. Decydując się na to ubezpieczenie przedsiębiorca podpisuje tylko jedną umowę dotyczącą wszystkich pojazdów wykorzystywanych do prowadzenia działalności.

Ubezpieczenia flotowe przeznaczone są dla podmiotów, które posiadają co najmniej 5 pojazdów w firmie (zazwyczaj im więcej samochodów jest ubezpieczonych, tym niższe ceny polisy). Mogą one obejmować ochroną zarówno auta osobowe, jak i ciężarowe. Ponadto polisy te są instrumentami przeznaczonymi zarówno dla przedsiębiorstw dysponujących własnymi parkami samochodowymi, jak i firm zarządzających flotami należącymi do ich kontrahentów.

Ubezpieczenie floty samochodowej dostosowywane jest do indywidualnych potrzeb Klientów. Może ono obejmować standardowe ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW kierowcy oraz pasażerów, ubezpieczenie szyb, ubezpieczenie utraty wartości pojazdu, ubezpieczenie dodatkowego wyposażenia, Assistance oraz niestandardowe ubezpieczenia jak np. niezbędną pomoc prawną przy dochodzeniu odszkodowania za powstałe szkody.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie flotowe pojazdów firmowych? Przede wszystkim ze względu na wygodę i oszczędność. Warunki umowy można negocjować, zarówno w kwestiach zakresu ochrony, jak i kosztów czy postępowania przy likwidacji ewentualnych szkód. Ubezpieczenia komunikacyjne skierowane do przedsiębiorców mają ponadto tę zaletę, że na ich cenę nie wpływa wiek kierowców czy marka pojazdów, a pod uwagę brana jest flota jako całość. Dodatkowo w przypadku pojedynczych szkód nie występuje utrata zniżek za bezszkodową jazdę. Ponieważ samochody służbowe są zazwyczaj intensywnie eksploatowane, wybór polisy z odpowiednio dobranym zakresem ochrony może uchronić przedsiębiorstwo przed stratami finansowymi, np. w sytuacji stłuczki, kradzieży auta bądź jego uszkodzenia.

Zapraszamy do zostawienia kontaktu

Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniem przedsiębiorstwa, floty pojazdów, nieruchomości komercyjnych czy osiedli mieszkaniowych? Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług świadczonych przez Prime Broker Sp. z o.o.

    Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Call Now Button