Broker ubezpieczeniowy Poznań - zdalna reprezentacja firm

Prime Broker jest firmą cieszącą się dużym zaufaniem wśród Klientów z całej Polski. Choć siedzibą naszej firmy jest stolica, wykorzystując nowoczesne technologie skutecznie reprezentujemy również Klientów biznesowych z Poznania i okolic. Jako broker ubezpieczeniowy działamy niezależnie od towarzystw ubezpieczeniowych, na pierwszym miejscu stawiając interesy naszych Klientów. Pomagamy wybrać indywidualny zakres ubezpieczeń w pełni dostosowany do potrzeb danej branży, a także wnikliwie weryfikujemy każdą umowę i negocjujemy warunki z ubezpieczycielami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów i szanując ich czas, umożliwiamy zdalne ubezpieczenie firmy i wsparcie przy wyborze odpowiedniej polisy oraz pomoc podczas likwidacji ewentualnych szkód. Jednocześnie dbamy o to, by poziom naszych usług był niezmiennie wysoki, a stałym Klientom gwarantujemy bezpośredni kontakt ze specjalistą przez siedem dni w tygodniu.

Zapraszamy do zostawienia kontaktu

Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniem przedsiębiorstwa, floty pojazdów, nieruchomości komercyjnych czy osiedli mieszkaniowych? Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług świadczonych przez Prime Broker Sp. z o.o.

    Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Call Now Button