Broker ubezpieczeniowy Łódź - profesjonalne doradztwo online

Jako broker ubezpieczeniowy dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie i pomóc im w wyborze polis ubezpieczeniowych w pełni odpowiadających faktycznym potrzebom ich przedsiębiorstw. Dwudziestoletnie doświadczenie oraz liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam efektywnie wspierać firmy działające w różnych branżach i dostarczać im najkorzystniejsze rozwiązania. Z usług Prime Broker mogą skorzystać przedsiębiorcy z całej Polski. Chociaż nasza siedziba mieści się w Warszawie, oferujemy zdalne ubezpieczenia Klientów również z innych miast, także z Łodzi.

Dzięki nowoczesnym narzędziom informatycznym możemy zapewnić naszym Klientom z Łodzi niezmiennie wysoki poziom świadczonych usług. Gwarantujemy fachowe doradztwo, pomoc w wyborze polis oraz wsparcie podczas likwidacji szkód. Firmy współpracujące z nami na stałe mogą też liczyć na bezpośredni kontakt ze specjalistą przez siedem dni w tygodniu.

Zapraszamy do zostawienia kontaktu

Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniem przedsiębiorstwa, floty pojazdów, nieruchomości komercyjnych czy osiedli mieszkaniowych? Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług świadczonych przez Prime Broker Sp. z o.o.

    Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Call Now Button