Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje i wiedza naszych pracowników gwarantują sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jako broker ubezpieczeniowy obsługujemy firmy działające we wszystkich dziedzinach gospodarki, dzięki czemu możemy w pełni dostosować ryzyko ubezpieczeniowe do specyfiki danej branży.

Nasze usługi kierujemy do Klientów korporacyjnych, a w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych - Klientów flotowych.

Wyspecjalizowaliśmy się w wielu dziedzinach takich jak:

ubezpieczenia wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych,
ubezpieczenia majątkowe,
ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej,
ubezpieczenia OC członków zarządu (D&O),
ubezpieczenia transportowe (CARGO),
ubezpieczenia komunikacyjne flot,
ubezpieczenia finansowe (gwarancje ubezpieczeniowe),
ubezpieczenia budowlano-montażowe (CAR/EAR).

Ponieważ zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu Klientów, pomagamy dobierać produkty ubezpieczeniowe dostosowane do faktycznych potrzeb firm korzystających z naszych usług. Wnikliwa analiza sytuacji przedsiębiorstwa oraz oczekiwań jego właściciela pozwala nam nie tylko negocjować korzystne stawki, ale również dobierać najbardziej optymalne zakresy ubezpieczeń. Klienci korzystający z naszych usług mogą więc zyskać polisę w pełni dostosowaną do indywidualnych potrzeb swojej firmy. Ponadto, w zakresie podstawowej obsługi, przypominamy o terminach płatności składek czy terminach wygaśnięcia ubezpieczeń, aby zapewnić ciągłość ubezpieczenia. W naszej ofercie znajduje się także bezpośrednia likwidacja szkód obejmująca zarówno opracowanie i zgłoszenie szkody, jak i nadzór nad sprawnym przebiegiem likwidacji, a w razie potrzeby także prowadzenie procesu odwoławczego. Jako pośrednik ubezpieczeniowy oferujemy kompleksowe działania i usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zostawienia kontaktu

Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniem przedsiębiorstwa, floty pojazdów, nieruchomości komercyjnych czy osiedli mieszkaniowych? Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług świadczonych przez Prime Broker Sp. z o.o.

    Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Call Now Button