Prime Broker Sp. z o.o. jest firmą działającą na polskim rynku od 2000 roku.

Naszym celem i misją jest wypełnienie potrzeb ubezpieczeniowych klienta przy minimalnych jego kosztach.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w dziedzinie ubezpieczeń zarówno gospodarczych jak i społecznych , pozwala nam sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym oczekiwaniom.

Obsługujemy firmy działające we wszystkich gałęziach gospodarki – potrafimy dopasować ryzyko ubezpieczeniowe do specyfiki danej branży.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, pozostającą zawsze blisko klienta.

Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie klienta i dokładamy wszelkich starań, aby czuł się najważniejszy.

Naszą zaletą jest elastyczność. Robimy wszystko, aby warunki ubezpieczenia były jak najbardziej dla Państwa korzystne, a zawarcie umowy przebiegało sprawnie. Doradzamy wybór optymalnego ubezpieczenia, monitorujemy jego przebieg , przypominamy o terminach płatności składek oraz terminach wygaśnięcia polis. W razie powstałej szkody, udzielamy wszelkiej pomocy związanej z jej likwidacją tj.:

– opracowanie zgłoszenia szkody,
– zgłoszenie szkody do zakładu ubezpieczeń,
– nadzór nad sprawnym procesem likwidacji szkody,
– prowadzenie ewentualnego procesu odwoławczego.

W zależności od Państwa preferencji możemy zaproponować dowolną formę naszych kontaktów tj. zarówno kontakt bezpośredni – dzięki któremu możemy lepiej poznać funkcjonowanie Państwa firmy i rozpoznać jej potrzeby, ale tez możemy uwolnić Państwa od zbędnego zaangażowania przejmując na siebie całość formalności .

Profesjonalizm naszego zespołu zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa i komfort w kontakcie.

Bardzo chętnie spotkamy się z Państwem, aby szerzej przedstawić naszą ofertę i omówić wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniami firmy. Spotkanie jest oczywiście całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące.