W Prime Broker zapewniamy pomoc w wyborze najkorzystniejszych ubezpieczeń, które gwarantują naszym Klientom optymalną ochronę prowadzonej przez nich działalności. Oferujemy m.in. ubezpieczenie firmy OC, ubezpieczenie flotowe czy ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej. Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo pełną opiekę eksperta w branży ubezpieczeń, a także rzetelnego reprezentanta interesów Państwa firmy w kontakcie z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Zapraszamy do zostawienia kontaktu

Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniem przedsiębiorstwa, floty pojazdów, nieruchomości komercyjnych czy osiedli mieszkaniowych? Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług świadczonych przez Prime Broker Sp. z o.o.

    Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Call Now Button