Likwidacja szkód

Likwidacja szkody, nazywana również postępowaniem likwidacyjnym, to podejmowanie przez zakład ubezpieczeń czynności mających na celu ustalenie przyczyn powstania szkody oraz jej sprawców. Proces ten obejmuje ponadto określenie wysokości odszkodowania bądź świadczenia za powstałą szkodę. Likwidację szkód rozpoczyna zgłoszenie roszczenia, zaś kończy ją wypłata (bądź odmowa wypłaty) odszkodowania. Wygodnym rozwiązaniem jest bezpośrednia likwidacja szkód polegająca na tym, że zarówno wypłatą odszkodowania, jak i naprawą zniszczonego mienia zajmuje się towarzystwo ubezpieczeniowe osoby poszkodowanej, a nie sprawcy. Prime Broker oferuje pomoc m.in. w takich sytuacjach, jak pożar, zalanie, kradzież z włamaniem czy akty wandalizmu. Likwidacja szkód majątkowych monitorowana przez naszych pracowników gwarantuje dopełnienie wszelkich formalności niezbędnych do otrzymania odszkodowania, pozwalając przedsiębiorcy skupić się na prowadzeniu biznesu.

Ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, staramy się przejąć od nich wszelkie obowiązki związane z ubieganiem się o odszkodowanie. Oferowana przez nas bezpośrednia likwidacja szkody to pewność, że nad całym procesem czuwa specjalista, a wysokość otrzymanego odszkodowania będzie satysfakcjonująca. Abyśmy mogli podjąć niezbędne działania, musimy otrzymać następujące informacje oraz dokumenty:

opis całego zdarzenia (przyczyna, a także czas i miejsce wystąpienia szkody);
dokumentację fotograficzną z miejsca zdarzenia;
numer polisy, z której zgłaszana jest szkoda;
szacowaną wielkość poniesionych strat;
imię oraz nazwisko wraz z numerem telefonu osoby, z którą będziemy się kontaktować.

Na podstawie otrzymanych informacji dokonujemy rejestracji szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym i monitorujemy cały proces likwidacyjny. Aż do czasu wypłaty odszkodowania jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami.

Zapraszamy do zostawienia kontaktu

Szukają Państwo rzetelnej firmy, która zajmie się wszelkimi sprawami związanymi z ubezpieczeniem przedsiębiorstwa, floty pojazdów, nieruchomości komercyjnych czy osiedli mieszkaniowych? Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do pozostawienia danych kontaktowych. Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług świadczonych przez Prime Broker Sp. z o.o.

    Zostaw swój numer telefonu i oddzwonimy do Ciebie.

    Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i informacje o administratorze znajdziesz tutaj.

    Call Now Button